۳۵ توصیه به زن و شوهرها برای داشتن رابطه ای پرشور

فهرست مطالب

مقدمه

آیا تا به حال رابطه جنسی فوق العاده ای داشته اید؟  یک رابطه جنسی و زناشویی خوب بر اساس انتظاراتمان از یکدیگر، دانستن علاقه یکدیگر و نترس بودنمان برای تجربه جدید می باشد. شاید در رابطه ای طولانی مدت باشید و فکر کنید که همه چیز را درمورد رابطه زناشویی میدانید اما حقیقت این است که همیشه چیزهای بیشتری برای یادگیری وجود دارد!

به همین دلیل ما در این مقاله ۳۵ توصیه درمورد روابط جنسی به شما ارائه کرده ایم.

مقاله ۵۰ توصیه ی عالی مربوط به ازدواج را بخوانید.

1- درمورد روابط جنسی تان با همدیگر صحبت کنید

درازدواج، ارتباط با یکدیگر یعنی همه چیز زندگی تان. یعنی این که چطور به عنوان زوج پیشرفت میکنید، مشکلاتتان را حل میکنید و بهتر همدیگر را میشناسید.

تحقیقات نشان میدهد که رابطه زناشویی قطعا با رابطه فردی و رضایتمندی جنسی، در ارتباط است. آسانترین راه این است که با همسرتان درمورد روابط جنسی تان صحبت کنید تا با رضایتمندی همراه باشد.

2- فضا را آماده کنید

یکی از بهترین توصیه ها برای رابطه زناشویی فوق العاده این است که فضا را آماده کنید. ایجاد فضای رمانتیک کار آسانی است. مثلا اتاق را تمیز کنید، شمع روشن کنید، موسیقی ملایمی بگذارید و رابطه عاشقانه با معشوقتان را شروع کنید.

3- از دهان و دست هایتان استفاده کنید

یک توصیه خوب به مردان برای عمل بوسیدن این است که به طور همزمان از دهان و دست هایشان استفاده کنند. این حس دوطرفه، رضایت و لذت بردن طی رل بازی را دوچندان میکند.

4- نقش بازی کنید (رل پلی)

انجام کمی رل پلی اتاق خواب، راه خوبی برای تقویت زندگی جنسی تان است. کمی خشن شوید و حرارت یکدیگر را حس کنید. میتوانید نقش پرستار، منشی، رئیس، یا جادوگر را بازی کنید.

5- وسایل مورد علاقه تان را پیدا کنید

یک راه خوب برای تقویت رابطه زناشویی این است که وسایل سرگرمی تحریک کننده ای در اتاق خوابتان داشته باشید. این وسیله نه تنها روال عادی رابطه تان را هیجان انگیزتر میکند، بلکه به زنان کمک میکند تا سریعتر تحریک شوند.

۶- کتابهایی درمورد روابط جنسی بخوانید

زوج هایی که فیلم هایی مربوط به روابط جنسی نمیبینند اما میخواهند روابط هیجان انگیزی داشته باشند، بهتر است کتابهایی در این مورد بخوانند. داستانهای عاشقانه موردعلاقه تان را پیدا کنید و برای همدیگر بخوانید.

۷- مهارت بوسیدنتان را بالا ببرید

روش کیوین (Kivin) یکی از بهترین توصیه ها در مورد روابط جنسی است که بعد از مدتی زندگی زناشویی شما را تغییر میدهد.

زمانی که در حال بوسیدن همسرتان هستید، به جای اینکه مستقیما به او نزدیک شوید، از پهلو به او نزدیک شوید. این تغییر زاویه حس رضایت او را بیشتر کرده و او را بیشتر مشتاق میکند.

۸- اول او به سمتتان بیاید

همیشه این را به خاطر داشته باشید، زمانی که رابطه جنسی را شروع کردید و وظیفه مرد تمام شد به این معنی نیست که این مهمانی هم تمام شده، باید مطمئن شوید که میزبان خوبی هستید و از مهمانتان خوب پذیرایی کنید.

۹- رل پلی را در اولویت قرار دهید

بوسیدن، لمس کردن، نوازش و راضی کردن همسرتان، نه تنها روش خوبی برای ارتباط برقرار کردن قبل انجام سکس است، بلکه راه خوبی برای اطمینان حاصل کردن از تحریک همسرتان است.

۱۰- با صدای بلند رابطه برقرار کنید

زمانی که برای اولین بار به سمت یکدیگر آمدید و خودتان را آنطور که میخواستید در رابطه زناشویی نشان دادید به خاطر دارید؟ کودکانتان را به پرستار بسپارید چون امشب باید با صدای بلند با یکدیگر رابطه برقرار کنید.

۱۱- حالت C-A-T

روش مقاربت جنسی هم ترازی یا حالت شلاقی برای زمانی که زنان به سختی فقط با دخول تحریک میشوند، بهتراست. ابتدا به پشت بخوابید به طوری که وقتی شوهرتان روی شما خوابید بدنتان هم سطح بدن اوشود وسپس باسنتان را کمی بلند کنید. ازاو بخواهید به جای حرکت بالا و پایین، خود را برروی شما تکان دهد  ، با این روش به همدیگر مالش خواهید داشت و ناحیه کلیتوریسبه خوبی تحریک خواهد شد.

۱۲- نگاه کردن جنسی

یک راه برای بازی نگاه کردن جنسی در شب این است که روبروی همسرتان روی تخت بنشینید و با نگاه به همدیگر و لمس کردن پارتی خصوصی بگیرید. این فرآیند شما را بسیار تحریک و هیجان زده میکند. میتوانید دست هایتان را از هم باز کنید.

۱۳- از ورزش برای اغوای همسر خود استفاده کنید

شکی در آن نیست که ورزش برای سلامتی مفید است. سلامت قلبتان را بهبود بخشیده، اضطرابتان را کم میکند و اندام جذابی خواهید داشت. اما آیا میدانید که بعضی از زنان با ورزش کردن تحریک میشوند؟ اگر با همسرتان ورزش کنید جذابتر هم میشوید.

۱۴- یکدیگر را در آغوش بگیرید

ممکن است برای رابطه ضربه ای آماده نباشید اما همیشه اتاقی برای انجام بازی BDSM (اسارت، سلطه، سادیسم و مازوخیسم) وجود دارد. با استفاده از دستبند یا با قرار گرفتن بالای دیگری این کار را تجربه کنید.

۱۵- مالش انجام دهید نه به بالا پریدن

یکی از بهترین توصیه ها به زنان در پوزیشن دختر گاوچران به جای بالا و پایین پریدن حرکت افقی و مالیدن خود به آلت همسر است. درست است که بالا و پایین پریدن خیلی هیجانی تر است ولی در عرض دو دقیقه شما خسته میشوید. در حالی که مالش روشی است که این روش برای استقامتتان بهتر است و شانس بیشتری در تحریک شدن به وسیله مالش کلیتوریس دارید.

۱۶- بازی های سکسی انجام دهید

جرأت و حقیقت بازی کنید، استریپ پوکر( بازی ای که در آن، بازنده هر بخش باید یک تکه از لباسش را در بیاورد) بازی کنید، یا هنگام تماشای تلویزیون، یکدیگر را اذیت کنید. این بازی ها انتظارات جنسی ایجاد کرده و منجر به سرگرمی زیادی میشوند.

۱۷- در مورد روابط زناشویی صحبت کنید

از صحبت کردن درمورد روابط زناشویی نترسید. رل بازی کردن یا کمی خشن بودن راه خوبی است تا به سمت همدیگر برگردید و فانتزی هایتان را عملی کنید.

۱۸- تنوع داشته باشید

از تغییر روال عادی روزانه تان نترسید. به جای انجام سکس شبانه، صبح این کار را انجام دهید و یا به جای انجام آن در اتاق خواب، کف اتاق نشیمن انجامش دهید.

مقاله ۲۶ توصیه در مورد معاشقه ی قبل رابطه جنسی مقعدی را بخوانید.

۱۹- بیضه ها را فراموش نکنید

این ناحیه گاهی اوقات مورد بی توجهی قرار میگیرد درحالیکه محرک جدی برای مردان است. دفعه ی بعد که خواستید همسرتان را ارضا کنید، مطمئن شوید که این ناحیه از بدنش را مک زده یا به آرامی فشار دهید تا در او تأثیر بگذارد و هرگز نتواند فراموش کند.

۲۰- آینه روی دیوار

یکی از توصیه های خوب برای هیجان انگیز کردن رابطه زناشویی، نگاه کردن به خودتان در حین رابطه در آینه ای قدی است. نگرانی را از خودتان دور کنید و به خودتان نگاه کنید تا لذت ببرید. این روش خوبی است چون مثل فیلم گرفتن خطرناک نیست اما میتوانید خودتان را مقابلتان ببینید.

۲۱- به همدیگر نگاه کنید

یک سکس عالی شامل حساسیت به خرج دادن و رابطه چشمی هم میشود. میتوانید چشم هایتان را باز کنید و در طول رابطه زناشویی، ارتباط چشمی داشته باشید تا رابطه تان پرحرارت تر و جدی تر شود.

۲۲- رویا پردازی

بخشی از داشتن یک زندگی جنسی عالی این است که بتوانید درمورد هرچیزی با همسرتان صحبت کنید. رویاپردازی هایتان را با هم در میان بگذارید. یکی از فانتزی های مورد علاقه تان را به همسرتان بگوئید یا یک فانتزی برای خودتان بسازید.

۲۳- برایش بسته مراقبتی بفرستید

آیا زمان زیادی است که با هم هستید؟ اگر جوابتان مثبت است، بی دلیل نیست که حتی وقتی که از هم خیلی دور هستید، باز هم نسبت به هم مشتاقید. بسته ی پستی برای مراقبتی بفرستید، بسته ای پر از لباس زیر، کاندوم، عطرهای خوشبو و شاید یک فیلم، کتاب، یا نامه ای درمورد کارهایی که دوست دارید وقتی همدیگر را میبینید با هم انجام دهید.

۲۴- مانند دوران جوانی همدیگر را ببوسید

آیا زمانی که برای اولین بار همسرتان را دیدید و هیچ رابطه جنسی ای بینتان اتفاق نیفتاده بود را به خاطر دارید؟ آن موقع زمانی بوده که میتوانستید ساعت ها همدیگر را ببوسید و خسته نشوید. آن روزها را بدون خجالت کشیدن به یاد بیاورید.

۲۵- عجله نکنید

یک سکس عالس نباید وابسته به زمان باشد. اگر میخواهید رابطه زناشویی بهتری داشته باشید، مطمئن شوید که زمان کافی برایش صرف کنید.

۲۶- لیست آرزوهایی برای سکس درست کنید

آیا تا به حال خواسته اید در هواپیما آنرا انجام دهید؟ پشت ماشین؟ یا گرفتن فیلم در خانه؟ اکنون زمان آن رسیده که با همسرتان این کارهای عجیب را انجام دهید و لیست آرزوهایتان را بنویسید. نه تنها باعث میشود که چیزهای جدید را امتحان کنید بلکه باعث میشود به سمت همدیگر برگردید و با هم صحبت کنید.

۲۷- وسیله ای را که دوست دارید پیدا کنید

بعضی ها با وسایل سکس متقاعد میشوند و دلیلی هم برای آن وجود ندارد. به جای تمرکز بر روی رضایتمندی تان، وسیله سکس پیدا کنید که هردویتان از آن لذت ببرید، مثل حلقه ویبره ای یا وی وایب که هردوی شما را تحریک میکند.

۲۸- درحالی که لباس به تن دارید مالش انجام دهید

تحقیقات نشان میدهد که ۸۱ درصد زنان تنها با انجام سکس تحریک نمیشوند، چون بیشتر آنها به مالش ناحیه کلیتوریس شان روی چیزی، تمرکز میکنند. بنابراین اگر دفعه ی بعد حس نشاط داشتید، در حالی که لباس به تن دارید مالش انجام دهید. مالش از روی لباس، همسرتان را هیجان زده کرده و حتی ممکن است تحریک شود. فقط مطمئن شوید که شلوار لی یا لباس ضخیم نپوشیده باشد که ممکن است موجب آسیب دیدن شود.

۲۹- خودتان را به او نشان دهید

مردان به شدت به دیدن حساسیت نشان میدهند، بنابراین چرا خودتان را به آنها نشان نمیدهید؟ دفعه ی بعد که قصد انجام رابطه زناشویی داشتید، چراغ اتاقتان را روشن بگذارید تا بتواند شما را ببیند و اغواگری کنید.

۳۰- به حس صمیمیت بینتان توجه کنید

یکی از مهمترین توصیه ها برای پرحرارت کردن معاشقه تان، تمرکز روی روابط صمیمانه تان است. زمان هایی را با هم خارج از اتاق خوابتان سپری کنید تا ببینید چطور زندگی جنسی و آرامش در روابطتان بهبود میابد.

۳۱- تلفن همراهتان را کنار بگذارید

تحقیقات به طرز نگران کننده ای نشان میدهد که از هر ده زوج، یک زوج در زمان رابطه زناشویی تلفن همراهشان را چک میکنند. صمیمی بودن با همسرتان و دقت به رابطه و لذت جنسی تان باید نسبت به هر چیزی برای شما در اولویت باشد. با خاموش کردن تلفن همراهتان و قرار دادن آن در کشو، در زمان رابطه به خودتان توجه کنید.

۳۲- تحریک کلیتوریس بسیار مهم است

بیشتر زنان باید قسمتی از ناحیه تناسلی شان به نام کلیتوریس تحریک شود تا بتوانند آماده رابطه زناشویی شوند، بنابراین این ناحیه خاص را فراموش نکنید. این کار فقط مربوط به قبل انجام رابطه نمیباشد. مطمئن شوید که کلیتوریس را با انگشت هایتان یا با وسایل مربوط به سکس تحریک کنید یا به حالتی قرار بگیرید که مورد مالش همسرتان قراربگیرید و سرانجام ارضا شوید.

۳۳- از یکدیگر تعریف کنید

چه کسی از تعریف و تمجید قرارگرفتن به خاطر رابطه جنسی فوق العاده بدش می آید؟ دفعه ی بعد که همسرتان از شما چیزی بخواهد که قادر به انجامش نباشید، به او بگوئید. این نه تنها خودخواهی تان را بیشتر کرده بلکه باعث میشود بدانید که چه چیزی بیشتر هیجان زده تان میکند.

۳۴- تماس های غیرجنسی را فراموش نکنید

یکی از بهترین توصیه ها برای افزایش نزدیکی بینتان این است که تماس های غیر جنسی داشته باشید. مطالعات نشان میدهد که تأثیر لمس بدن مثل گرفتن دست یکدیگر، بوسیدن، در آغوش گرفتن و نوازش، با رضایت از رابطه زناشویی در ارتباط است.

۳۵- انجام رقص سکسی

آیا همسرتان قبل از انجام رابطه زناشویی دیدن حرکات سکسی را دوست دارد؟ موسیقی ملایم مورد علاقه تان را بگذارید و رقص های مخصوص درآوردن لباس قبل انجام رابطه را انجام دهید.

روابط جنسی ازدواج هرگز نباید تبدیل به رابطه ای خسته کننده شود. با استفاده از این فهرست ۳۵ تایی، همه چیز را در اتاق خوابتان برای رابطه ای پرشور، هیجان انگیز کنید. 

مقاله متاهل ها هرچند وقت رابطه جنسی دارند را بخوانید.