راهنمای کامل انواع لباس زیر زنانه

آنچه که همه ی ما درمورد شورت ها میدانیم، این است که نوعی لباس زیر هستند. آیا بیشتر باید بدانیم؟ اکنون این سوال پیش می آید که آیا بعد از مطالعه ی این راهنما، باز هم همین نظر را دارید؟ این مقاله به شما کمک میکند تا اطلاعاتی درمورد دنیای ناشناخته ی انواع لباس زیر زنانه و فاکتورهای انتخاب آنها را بدست آورید، اطلاعاتی که هر خانوم باید در اختیار داشته باشد (چون این اطلاعات همیشه به کارتان می آید و لازمه ی کمد لباستان است). بنابراین این مقاله 23 نوع لباس زیر زنانه که هر خانوم باید درموردش بداند را معرفی میکند.

مقاله چگونه سکسی لباس بپوشیم را بخوانید

در ادامه انواع مدل شورت زنانه لامبادا را میبینید:

شورت کمر گنیشورت مدل برش بلندشورت کلاسیک
شورت لنگه داربیکینیهیپسترز
شورت جی استرینگشورت بندیتانگا
انواع شورت لامبادا

۱- شورت لنگه دار

شبیه شورت های مردانه است. اینطور نیست؟ چون طوری طراحی شده است که برعکس شورت های زنانه عادی، شکلی مستطیلی دارد. بیشتر اوقات این شورت ها را با مدل هیپسترز اشتباه میگیرند، اما راهی برای جلوگیری از اشتباه گرفتن وجود دارد.

تفاوت اصلی شورت لنگه دار با هیپسترز در نوع برش آنهاست. بله درست است، برخلاف هیپسترز، لنگه های این شورت ها در قسمت پائینتر برش میخورند. بنابراین دفعه ی بعد که خواستید شورت لنگه دار بخرید، میدانید دقیقا چه مدلی است!

زمان مناسب برای پوشیدن در دوران پریودی: روزهایی که خونریزی کمی دارید.

پوشیدن این مدل لباس زیر زنانه به همراه چه لباسهایی مناسب است: لباسهای تنگ و چسبان، دامن های اسکیتر، لباسهای راحتی و لباس شنا (وقتی نمیتوانید شورت بدون درز بپوشید، این شورت مشکلتان را حل میکند چون خط  آن مشخص نیست)

۲- شورت کلاسیک

یکی از راحت ترین مدل های شورت زنانه، شورت های کلاسیک هستند؛ از این رو به آنها شورت مادربزرگ هم میگویند. این شورت ها علاوه بر راحت بودن، پوشش حداکثری و فاق بلندی هم دارند.

زمان مناسب برای پوشیدن در دوران پریودی: روزهای سخت پریودی

پوشیدن این مدل لباس زیر زنانه به همراه چه لباسهایی مناسب است: شلوار لی و شلوارهای فاق بلند

۳- شورت‌ مدل برش فرانسوی

شورت های لامبادا مدل برش فرانسوی شورت هایی اند که ممکن است ندانسته آنها را در طول زندگیتان پوشیده باشید، چون یکی از پرطرفدارترین مدل های موجود هستند. مانند شورت های کلاسیک، فاق بلندی دارند. اگرچه به خاطر داشتن برش بالاتر از ران، برای پوشش کمتر درنظر گرفته شده اند.

زمان مناسب برای پوشیدن در دوران پریودی: اواسط دوران پریودی

پوشیدن این مدل لباس زیر زنانه به همراه چه لباسهایی مناسب است: مانند شورت های زنانه معمولی زیر هرگونه لباس غیررسمی بپوشید، مگر اینکه فاق بلندش شما را اذیت کند.

۴- شورت هیپسترز

این شورت ها همچنین به نام شورت فاق کوتاه هم شناخته شده اند. همانطور که از اسمش مشخص است، شورت هایی اند که ناحیه زیادی از باسن و ران را با برش پائین روی ران و با فاق کوتاه، پوشش میدهند. این شورت ها بسیار راحت بوده و پوشش زیادی فراهم میکنند.

زمان مناسب برای پوشیدن در دوران پریودی: روزهای سخت پریودی

پوشیدن این مدل لباس زیر زنانه به همراه چه لباسهایی مناسب است: زیر دامن و شلوار لی های فاق کوتاه

۵- شورت تانگ (بندی)

یکی از سکسی ترین مدل لباس زیر زنانه، شورت تانگ میباشد که درواقع تنها از کش کمر و نوار ساخته شده اند. بخش جلوی این شورت لامبادا مانند یک هفت باریک است و قسمت پشت شورت، نوار باریکی میان باسن ها قرار میگیرد.

بنابراین حدود ۹ سانتی متر زیر کمر قرار دارد و بخش بسیار کم و یا حداکثر قابل اغماضی از باسن را میپوشاند و تکه ای مثلتی در جلوی شورت قرار دارد. این شورت زنانه دنیای قابل کشف وسیعی دارد و میتواند انتخاب خوبی برای ماه عسل باشد.

زمان مناسب برای پوشیدن در دوران پریودی: روزهایی که خونریزی کمی دارید.

پوشیدن این مدل لباس زیر زنانه به همراه چه لباسهایی مناسب است: چون این شورت ها خط ندارند برای پوشیدن زیر دامن و پیراهن های تنگ، مناسب هستند.

۶- شورت جی استرینگ

خط کمر این شورت های لامبادا از مدل شورت زنانه بندی هم پائینتر هستند و خیلی شبیه هم هستند؛ چون پوشش کمی فراهم میکنند. معمولا کش کمر یک الگوی رشته ای است که چسبیده به قسمت جلوی شورت و انتهای آن پشت شورت است. آیا میخواهید تنوع اسرارآمیزی در رابطه تان داشته باشید؟ خانم ها، این کلید معماست!

زمان مناسب برای پوشیدن در دوران پریودی: پوشیدن این شورت در زمان پریودی، توصیه نمیشود.

پوشیدن این مدل لباس زیر زنانه به همراه چه لباسهایی مناسب است: زیر لباسهای کوتاه ساحلی یا به عنوان لباس ساحلی و لباس خواب

۷- شورت سی استرینگ

این شورت ها از جنس پارچه و گیره های سیمی هستند و به عنوان سکسی ترین لباس زیر زنانه محسوب میشوند. این شورت زنانه لامبادا هیچ بندی برای بستن ندارد، تنها یک تکه پارچه قسمت واژن را میپوشاند و یک بخش C شکل به آن وصل است، گیره ی سیمی طوری طراحی شده است که میان باسن ها قرار میگیرد. اخیرا این مدل شورت یک بیکینی شده است.

زمان مناسب برای پوشیدن در دوران پریودی: پوشیدن این شورت در زمان پریودی، توصیه نمیشود.

پوشیدن این مدل لباس زیر زنانه به همراه چه لباسهایی مناسب است: زیر لباسهای کوتاه ساحلی یا لباس خواب

۸- شورت گنی

فقط به عنوان شورت زنانه لامبادا بسیار راحت هستند. اما اگر فواید آن را بخواهید، این شورت ها تا بالای ناف کشیده شده و زمانیکه زیر پیراهن های تنگ پوشیده شود، بدنتان را صاف و خوش فرم نشان میدهد.

زمان مناسب برای پوشیدن در دوران پریودی: روزهای سخت پریودی

پوشیدن این مدل لباس زیر زنانه به همراه چه لباسهایی مناسب است: پیراهن ها و دامن های تنگ (بسیار مناسب برای پوشیدن در اواخر دوران بارداری)

۹- شورت تانگا

شبیه شورت های زنانه بندی طراحی شده اند و مقدار مناسبی از باسن را به نمایش میگذارد اما برخلاف شورت های بندی، این شورت های لامبادا، نوار کمر پهن تری داشته و بخش وسیعتری از میان باسن را با نوار پارچه ای میپوشاند؛ بنابراین پوشش متوسطی فراهم میکند. این شورت های فرم اروپائی به عنوان انتخابی مناسب برای لباس ساحلی و لباس شنا، به حساب می آیند.

زمان مناسب برای پوشیدن در دوران پریودی: روزهایی که خونریزی کمی دارید.

پوشیدن این مدل لباس زیر زنانه به همراه چه لباسهایی مناسب است: زیر لباسهای کوتاه ساحلی یا به عنوان لباس ساحلی و لباس خواب

۱۰- شورت برزیلی

شورت های برزیلی با نام چیکینی هم شناخته شده اند و چون به جای اینکه در این شورت ها برش از قسمت زیر باسن باشد، از کناره های باسن برش بیکینی میخورد و این برش از وسط خط باسن به دور کمر وصل میشود، مقدار متوسطی از باسن را به نمایش میگذارد.

زمان مناسب برای پوشیدن در دوران پریودی: پوشیدن این مدل شورت زنانه لامبادا در دوران پریودی توصیه نمیشود.

پوشیدن این مدل لباس زیر زنانه به همراه چه لباسهایی مناسب است: زیر لباسهای کوتاه ساحلی یا به عنوان لباس ساحلی و لباس شنا

۱۱- ست لباس خواب

این مدل لباس زیر زنانه، نوعی از شورت لامبادای لنگه دار است و چون خیلی گشاد هستند؛ بنابراین به عنوان لباس خواب، فوق العاده هستند. معمولا از جنس ابریشم و تور هستند.

زمان مناسب برای پوشیدن در دوران پریودی: روزهایی که خونریزی کمی دارید.

میتوانید این مدل لباس زیر زنانه را به عنوان شورت رقص، لباس خواب و لباس راحتی، بپوشید.

مقاله راهنمای انتخاب لباس خواب زنانه را بخوانید.

۱۲- شورت‌ بدون درز

شورت های بدون درز را میتوانید زیر تمامی لباسهای تنگ و چسبانتان بپوشید، بدون آنکه نگرانی درمورد مشخص شدن خط شورتتان داشته باشید؛ چون این شورت های لامبادا هیچ خط و درزی اطرافش ندارد. بنابراین جزو شورت های زنانه راحت هم محسوب میشوند.

زمان مناسب برای پوشیدن در دوران پریودی: اواسط دوران پریودی

پوشیدن این مدل لباس زیر زنانه به همراه چه لباسهایی مناسب است: لباسهای تنگ و چسبان مثل شلوار، پیراهن، دامن، و شلوار لی تنگ

۱۳- بیکینی

شورت های زنانه بیکینی چند منظوره هستند، چون لباس زیر زنانه مناسبی برای شرایط مختلف میباشند. شبیه یک بیکینی که کش دور کمر آن نوارمانند است و به بخش مثلثی شکل جلو و قسمت پارچه پشت وصل شده است، طراحی شده اند و به عنوان یک لباس زیر بیکینی عمل میکند. لباس زیر رایجی است و همچنین لباس زیر مناسبی برای پوشیدن هنگام انجام کارهای فیزیکی است. پوشش متوسطی دارد و جذابیت زیادی ایجاد کرده و حداکثر راحتی را برایتان فراهم میکند.

زمان مناسب برای پوشیدن در دوران پریودی: روزهایی که خونریزی کمی دارید.

پوشیدن این مدل لباس زیر زنانه به همراه چه لباسهایی مناسب است: لباسهای غیررسمی و ساحلی

۱۴- شورت فرم دهنده باسن

شورت های فرم دهنده باسن مخصوصا برای خانم هایی که باسن بزرگ و بد فرمی دارند طراحی شده اند؛ چون این شورت ها نه تنها باسنتان را به سمت بالا می آورند، بلکه علاوه بر آن فرم گرد و مشخصی به باسنتان میدهند و میتوانید پیوسته از آن استفاده کنید. کش کمر آن از جنس نوار انعطاف پذیری است که به فرم دادن بدنتان کمک میکند و شما را لاغرتر نشان میدهد.

زمان مناسب برای پوشیدن در دوران پریودی: روزهای سخت پریودی

۱۵- شورت چسبی

این شورت های لامبادا، بدون سیم و مدل چسبی شورت های سی استرینگ هستند. تکه ی جلویی این شورت زنانه، به شکل مثلث طراحی شده و نوار چسبی در داخلش دارد تا زیر خط طبیعی کمر چسبیده شود، درحالیکه انتهای دیگر آن که میتواند طرح و شکلهای متفاوتی داشته باشد- هم به پشت و قسمت میانه باسن ها کشیده شده و بالای خط باسن چسبیده میشود.

این شورت ها را میتوانید به عنوان لباس خواب سکسی بپوشید.

۱۶- شورت فاق باز

این شورت زنانه لامبادا، مدل فوق العاده ای است و این ابزار به تنهایی برای جذب همسرتان کافی است! این شورت های منفذدار، لباس زیر زنانه سکسی هستند و به خاطر شهوت انگیزبودن طراحی شده اند. این شورت منفذی دارد که ناحیه ی جلوی واژن شما را باز نگه میدارد.

زمان مناسب برای پوشیدن در دوران پریودی: پوشیدن این شورت در دوران پریودی، توصیه نمیشود.

این شورت را به عنوان لباس خواب سکسی بپوشید.

۱۷- بیکینی بندی

در مدل های مختلفی وجود دارند. شورت لامبادای بیکینی بندی به هر نوع بیکینی میگویند که شبیه شورت های لباس ساحلی، خط برش هفتی شکل در قسمت جلو و بندهایی برای تنظیم اندازه آن در طرح و شکل های مختلف دارند که قسمت جلو و پشت شورت را به هم وصل میکند.

زمان مناسب برای پوشیدن در دوران پریودی: پوشیدن این شورت زنانه در دوران پریودی توصیه نمیشود.

این شورت ها را لب ساحل بپوشید.

۱۸- شورت فاق بلند

شورت فاق بلند شورت های بدون درزی هستند که میتوانید زیر لباسهای تنگ بپوشید و آنها فایده دیگری هم دارند، شکم را جمع میکنند تا زیر لباس، صاف به نظر برسد.

زمان مناسب برای پوشیدن در دوران پریودی: روزهای سخت پریودی

پوشیدن این مدل لباس زیر زنانه به همراه چه لباسهایی مناسب است: پیراهن و شلوار لی فاق بلند

۱۹- ست شورت و جوراب

شورت های گارتر ترکیبی از شورت های توری و ساق چسبیده به آن، با کمربندی بند مانند هستند و به عنوان یکی از سکسی ترین لباس های زیر زنانه محسوب میشوند. دنیای احتمالات را کشف کنید، شورت های گارتر را بپوشید و بگذارید همسرتان جذب شما شود!

پوشیدن این مدل لباس زیر زنانه به همراه چه لباسهایی مناسب است: پیراهن و دامن

۲۰- شورت بارداری

شورت های بارداری همانطور که از اسمش پیداست برای خانم های باردار مناسب هستند. این شورت های زنانه از جنس پارچه های کشی بامبو هستند و بدون فشار زیاد، پوشش مورد نیاز را فراهم میکنند. این شورت ها به طوری خاص برای حفظ تغییر شکل اندام خانم های باردار، طراحی شده اند. گاهی اوقات این شورت ها از جنس پارچه های ضدبو هم وجود دارند که برای خانم های باردار، مناسب هستند.

۲۱- شورت ویکینی

این شورت زنانه لامبادا، نوار کمر پهنی دارد که هم در جلو و هم در قسمت پشت، تکه ای هفتی شکل دارد که انتهایش به نوار کمر وصل میشود. علاوه بر پوشش کاملی که فراهم میکند، شورت مناسبی برای پوشیدن زیر پیراهن و دامن میباشد.

زمان مناسب برای پوشیدن در دوران پریودی: پوشیدن این شورت در دوران پریودی توصیه نمیشود.

پوشیدن این مدل لباس زیر زنانه به همراه چه لباسهایی مناسب است: دامن و پیراهن

۲۲- بیکینی قفسی

قسمت جلویی برش جذابی با بندهای متصل به آن دارد. این شورت مدل ساحلی از انواع شورت های سکسی بندی است. قسمت پشت، برش روی باسن دارد و در انتهای قسمت جلویی، منفذ دارد.

زمان مناسب برای پوشیدن در دوران پریودی: پوشیدن این شورت زنانه لامبادا در دوران پریودی توصیه نمیشود.

به عنوان لباس ساحلی و شنا بپوشید.

۲۳- شورت چیکسترز

شورت های لامبادای ایده آل بدون درزی هستند و همچنین مقدار کمی از ناحیه باسن را نمایان میسازد. اگر نوار دور کمر بالاتر از حالت معمول قرار بگیرد، باسن ها را به طور فوق العاده ای نمایان میسازد.

زمان مناسب برای پوشیدن در دوران پریودی: روزهایی که خونریزی خیلی کمی دارید.

پوشیدن این مدل لباس زیر زنانه به همراه چه لباسهایی مناسب است: شلوار لی و کوتاه

خانم های عزیز! این مقاله گشت و گذاری در دنیای لباس زیر زنانه بود که اغلب درمورد آن صحبت نمیشد، درحالیکه باید درمورد آن آگاهی داشته باشید. امیدواریم خوشتان آمده باشد!

مقاله ۷ توصیه برای انتخاب لباس مجلسی شیک را بخوانید