چگونه سکسی لباس بپوشیم؟

ممکن است احساس کنید شلخته به نظر می‌رسید. ولی قرار نیست همیشه این طور باشید. تغییرات کوچک می‌توانند تفاوت های بزرگ ایجاد کنند. پس ادامه مطالب را بخوانید تا بدانید چگونه می‌توانید سکسی لباس بپوشید.

زمانی که ما کلمه سکسی را می‌شنویم فکر می‌کنیم منظور، پوشیدن دامن‌های کوتاه و چاک دار است. بنابراین کاملا طبیعی است که چرا ممکن است درمورد یادگیری سکسی لباس پوشیدن نگران باشید. همه ما نمی‌توانیم با پوشیدن این نوع لباس ها راحت باشیم  اما سکسی بودن به این معنی نیست که سینه‌هایتان را به نمایش بگذارید یا کفش‌های خیلی پاشنه بلند بپوشید. سکسی لباس پوشیدن متفاوت تر از چیزی است که فکر می‌کنید.

مقاله ۴۰ مدل لباسی که همه زنان باید آنها را بشناسند را بخوانید.

چگونه سکسی لباس بپوشیم

شاید فکر ‌کنید که تمام مردان کسی را می‌خواهند که شبیه کیم کاردشیان باشد ولی  درست نیست! 

شکی در آن نیست که کیم کارداشیان بسیار جذاب و سکسی است چون خودش است و نمیخواهد شبیه شخص دیگری باشد. اما جذابیت او فقط به خاطر لباس‌ها و بدنش نیست. بنابراین اگر می‌خواهید بدانید که چگونه میتوانید سکسی باشید و در لباسهایتان جذاب به نظر برسید، باید درست عمل کنید. یاد گرفتن جذاب لباس پوشیدن آنقدر هم که فکر می‌کنید سخت نیست.

۱) رنگ قرمز بپوشید

رازهایی در مورد رنگ قرمز وجود دارد که باعث می‌شود دیگران با دیدن این رنگ هیجان‌زده شوند. همه ما می‌دانیم که رنگ قرمز، رنگ مهمی در جاذبه جنسی است و البته درست هم هست. رنگ قرمز خیلی جذاب و تحریک کننده است بنابراین اگر می‌خواهید دیگران را جذب خود کنید، لباس قرمز بپوشید. علاوه براین می‌توانید رنگ قرمز را با هر مدل لباسی بپوشید؛ بنابراین لباسی را بپوشید که حس راحتی در آن دارید.

۲) بفهمید از نظر شما سکسی بودن به چه معناست

اگر به دنبال مدهای معروف باشید به این معنی نیست که قطعا آن مد سکسی است. باید به دنبال آن باشید تا بفهمید چه مدل لباسی از نظر شما جذاب است، خصوصا زمانی که آن را می‌پوشید. فقط روی یه مد تمرکز نکنید آن هم فقط به خاطر اینکه از نظر دیگران جذاب به نظر می‌رسید. شما باید به جذاب بودن لباس باور داشته باشید.

۳) گام‌های کوچک بردارید

زمانی که در حال عوض کردن سبک لباس پوشیدن هستید و لباس های مختلف را امتحان می‌کنید ممکن است احساس کنید سردرگم شده‌اید. شاید با کفش‌های پاشنه بلند راحت نباشید یا احساس کنید که با این دامن‌ها جذاب به نظر نمی‌رسید. بنابراین اگر سعی کنید برای پوشیدن لباس سکسی گام‌های کوچک بردارید. اگر می‌خواهید جاذبه جنسی‌تان را نشان دهید باید در لباسهایی که می‌پوشید احساس راحتی داشته باشید.

۴) به خودتان اطمینان داشته باشید

تنها راهی که واقعا می‌توانید جذاب باشید این است که به خودتان اطمینان داشته باشید. شما می‌توانید تمام لباسهای سکسی جهان را بپوشید اما اگر به خودتان اطمینان نداشته باشید، جذاب بودنتان مشخص نمی‌شود. بنابراین مطمئن شوید که لباستان حس خوبی به شما منتقل کند. جاذبه جنسی لزوما به این معنی نیست که سینه‌هایتان را به نمایش بگذارید بلکه کافی است که به ظاهر خودتان اطمینان داشته باشید.

۵) از حاشیه امنتان خارج شوید

شما تنها یک بار زندگی میکنید بنابراین در امتحان کردن چیزهای جدید تردید نکنید. شاید لباسی که دیروز پوشیدید خاص نبوده اما شما دوستش داشتید پس مهم نیست دیگران چه فکر می‌کنند. نیازی نیست هر بار که بیرون می‌روید لباس جدیدی بپوشید اما می‌توانید مدل‌هایی که امتحان نکرده‌اید مثل پوشیدن یک لباس یقه باز یا نیم تنه را امتحان کنید. لباس‌های مختلف را امتحان کنید و ببینید با پوشیدنشان چه حسی دارید.

۶) زیاد جدی نگیرید

دلیلی که شما قادر نیستید راحت باشید و جذابیت درونی تان را بروز دهید این است که خیلی این موضوع را جدی گرفته‌اید. درست است که می‌خواهید جذاب باشید اما کافی است آسان بگیرید. آدم‌هایی را می‌بینید که سخت تلاش میکنند و آنها را از فاصله دور هم تشخیص می‌دهید، لازم نیست تا خودتان را مجبور کنید سکسی به نظر برسید.

۷) کفش پاشنه بلند بپوشید

اگر مطمئن نیستید که سکسی بودن لباستان مشخص است یا نه، فقط کافی است با آن کفش پاشنه بلند بپوشید. سعی کنید حداقل یک جفت کفش پاشنه بلند مشکی در کمدتان داشته باشید. یک جفت کفش پاشنه بلند میتواند تیشرت و شلوار لی را سکسی و جذاب نشان دهد. 

راه رفتن با کفش پاشنه بلند برایتان سخت است؟ در خانه تمرین کنید. 

مقاله راهنمای خرید کفش زنانه شیک و مجلسی را بخوانید.

۸) نشان دادن بدن دلیل جذابیت نیست

بسیاری این عقیده را دارند که برای سکسی بودن باید بدنشان را نشان دهند که اصلا درست نیست. نکته این است که باید با هر لباسی فقط یک قسمت از بدنتان را مشخص کنید. مثلا اگر می خواهید پاهایتان را مشخص کنید پس باید سینه تان را بپوشانید. با این کار تنها قسمتی از بدنتان را مشخص می‌کنید و ظاهرتان را خدشه دار نمی‌کنید.

۹) لباس زیر سکسی بپوشید

ممکن است فکر کنید که کسی قرار نیست لباس زیرتان را ببیند پس چه اهمیتی دارد. اما اگر می‌خواهید لباس جذاب بپوشید پس باید احساسش را داشته باشید. پوشیدن لباس‌های زیرسکسی زیر لباسهایتان، بسیار جذاب است. حتی اگر کسی آنها را نبیند هم مهم نیست. چون برای خود شماست نه کس دیگر.

مقاله راهنمای انواع لباس زیر زنانه را بخوانید.

۱۰) استفاده از زیورآلات را فراموش نکنید

جواهراتی که استفاده میکنید، تاثیر مستقیم روی نحوه ظاهر شما دارند. جواهراتی بیاندازید که رنگ و طرح خاصی به لباستان اضافه کند اما نباید که در استفاده از آنها زیاده‌روی کنید. بنابراین پیشنهاد می‌شود که تنها یک تکه جواهر بیاندازید. چه گردنبند باشد، چه دستبند یا گوشواره. نیاز نیست که شبیه حراجی بدلیجات فروشی شوید.

۱۱) لازم نیست که آرایش غلیظی داشته باشید

متاسفانه الان مد شده که باید شبیه کیم کاردشیان باشید و صورتتان را با بیشتر از ۱۲ قلم کرم پودر و کانسیلر بپوشانید، اما واقعا مجبور به این کار نیستید. اگر می‌خواهید بدانید که چگونه جذاب لباس بپوشید، کافی است فراموش نکنید که شبیه خودتان باشید. بنابراین در آرایش کردن آسان بگیرید. بسیاری از خانم‌ها احساس می‌کنند با آرایش غلیظ جذاب تر به نظر می‌رسند اما درست نیست. ویژگی بارز صورتتان را پیدا کنید که حس می‌کنید سکسی‌تر از بقیه هستید و روی آن تمرکز کنید.

۱۲) سایز درستتان را بپوشید

سایز واقعا مسئله مهمی است، اندازه اشتباه میتواند باعث شلخته و بدهیکل به نظر رسیدن شما شود. بنابراین از اندازه دقیق لباسی که قصد پوشیدنش را دارید، مطمئن شوید. نکته این است که باید لباس اندازه‌تان باشد و به سایز اهمیت دهید. نگران نباشید که یک سایز بزرگتر می‌پوشید، چون سایز فقط یک عدد است!

۱۳) به عنوان یک رقابت به این مسئله نگاه نکنید

جذاب بودن یک مسئله فردی است و رقابتی بین شما و بقیه زنان روی کره زمین وجود ندارد. در مورد زنان دیگری که اطرافتان هستند نگران نباشید. همه ی آنها کارهایی را انجام می‌دهند که شما انجام می‌دهید بنابراین روی اعتماد به نفس خودتان تمرکز کنید و به خودتان حس جذاب بودن بدهید. همه خانم‌ها در این موضوع مشترک هستند بنابراین از همدیگر حمایت کنید.

مقاله راهنمای انتخاب لباس خواب زنانه را بخوانید.